WYDARZENIA:

CIESZYMY SIĘ ŻE MIMO OPÓŹNIENIA UDAŁO SIĘ ZORGANIZOWAĆ WYSTAWĘ EXPO 2020 W DUBAJU. MIELIŚMY OKAZJĘ PROMOWAĆ POLSKĄ HALĘ, BUDZĄCĄ NIEMAŁE ZAINTERESOWANIE ZWIEDZAJĄCYCH, Z  KTÓRYCH WIĘKSZOŚĆ MIAŁA OKAZJĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z OFERTĄ MARKI RUGGEDPHONES. SERDECZNIE POZDRAWIAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH, JAK RÓWNIEŻ OBSŁUGĘ POLSKIEJ HALI.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska podczas ELECTRONICS SHOW 2019.ELECTRONICS SHOW 2018

targies2018_1.png

ZAPRASZAMY NA ELECTRONICS SHOW 2018!

ZAPRASZAMY na targi ELECTRONICS SHOW 2018 - w dniach 13 - 15  kwietnia 2018 roku w Ptak Warsaw Expo, Al.Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Nasze produkty będą mogli Państwo obejrzeć na stoisku firmy BMF.


Top_Velex_Moto-Show.png

Na naszym stoisku w hali E będzie można obejrzeć premierową prezentację najnowszych produktów zarówno w kategorii pojazdów marki VELEX jak i sprzętu klasy rugged.

ZAPRASZAMY !!!

 

logo_ga_www.png

ZAPRASZAMY NA GO ACTIVE SHOW 2017
ZAPRASZAMY na targi GO ACTIVE SHOW - w dniach 21 - 23 kwietnia 2017 roku w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Nasze produkty będą mogli Państwo obejrzeć na stoisku firmy BMF.
warsaw-industry-week-logo.jpg

WARSAW INDUSTRY WEEK 2016
ZAPRASZAMY na TARGI INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ PRZEMYSŁOWYCH - w dniach 7 - 9 Listopada 2016 roku w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Nasze stoisko numer C22 mieści się w Hali F.

meskarzeczz.pngMęska Rzecz 2016
Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na największej imprezie dla mężczyzn organizowanej w Polsce..
Zapraszamy powtórnie w przyszłym roku.
1a.jpg

Zapraszamy na MOBILITY DAYS 2016.
W dniach 21-22 października zapraszamy na targi MOBILITY DAYS 2016 w Warszawie. Na tym evencie zaprezentujemy m.in. najnowszy smartfon RUGGED PHONES A20. Zapraszamy na nasze stoisko numer B54.
Serdecznie zapraszamy.


Logo-TLMS.jpg

Zapraszamy na IV Targi Logistyki Służb Mundurowych.
Zapraszamy w dniach 10-11 maja 2016 do Łodzi na IV Targi Logistyki Służb Mundurowych (Hala Expo Łódź al. Politechniki 4). Na imprezie pokażemy najnowszy model RUGGED PHONES V10. Przygotowujemy również konkurs z nagrodami.
Serdecznie zapraszamy.


Test RUGGED PHONES Q7+pod stopą słonia.
Telefon RUGGED PHONES Q7+ został przetestowany przez słonia! "Początkowo chcieliśmy aby słoń nadepnął smartfona, jednak ten zdecydowanie bardziej chciał 'spróbować' jak smakuje urządzenie - w efekcie czego cały smartfon był mocno pośliniony więc wyczyściliśmy go w naczyniu z wodą do mycia rąk."Nowy model serii RUGGED PHONES M8 z funkcją ładowania bezprzewodowego i  LTE. 
W ofercie pojawił się nowy model serii RUGGED PHONES serii M8. Teraz  przeszedł gruntowną modernizację. Zmienił się procesor na nowszy i  bardziej oszczędny; system android 5.1 również ma wpływ na dłuższy czas  pracy na baterii; mamy do dyspozycji większą pamięć; tylny aparat ma  teraz 13 MPix; telefon obsługuje LTE/4G; pozostał system ładowania  bezprzewodowego QI.


_mini.jpg


Uchwyt samochodowy dla RUGGED PHONES M8 z funkcją ładowania bezprzewodowego.
W  samochodzie często smartfon Rugged Phones M8 jest wykorzystywany jako  nawigacja. Wtedy jest wymagane podłączenie go do zasilacza, ponieważ  bateria jest szybko rozładowywana. Niestety podłączanie zasilania jest  niewygodne a w smartfonach rugged przeszkadza dodatkowo korek  zabezpieczający port.
Teraz do smartfon RUGGED PHONES M8 można zamówić uchwyt z ładowarką bezprzewodową Qi. Uchwyt można zamocować  do szyby lub kratki wentylacyjnej. W komplecie otrzymuje się również  elementy mocujące kabel zasilacza oraz sam zasilacz samochodowy.
Teraz Rugged Phones w sklepach sieci Kolter - Bron.pl i Hobby4Men
Obecnie  oprócz sieci Militaria.pl smartfony rugged są dostępne w sieci sklepów  firmy Kolter. Oferta obejmuje salony bron.pl i Hobby4Men m.in we  Wrocławiu. Niezależnie od sklepów stacjonarnych zakupów można dokonać  przez sklep on-line www.bron.pl


europoltech-targi-wyposazenia-sluzb-poli


EUROPOLTECH 2015
Na Warszawskich targach EUROPOLTECH 2015 w dniach 15-17 kwietnia zaprezentowaliśmy całą rodzinę smartfonów RUGGED PHONES. Były również prezentowane nowości - najnowszy model Rugged Phones Q7. Można było obejrzeć róże inne rozwiązania np. POWER BANK'i o dużej wytrzymałości RUGGED.
Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na targach EUROPOLTECH 2015.Wydarzenie Globalnie 2015.jpg


Zapraszamy 27-29 marca 2015 na Międzyna rodowe Targi Turystyki w Katowicach GLOBALNIE
Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyki, SPA, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBALNIE w dniach 27-29 marca 2015 w Katowicach - Centrum Targowe FairExpo (Dawniej tereny Międzynarodowych Targów Katowickich Sp. z o.o.) ul. Bytkowska 1B, 40-955 Katowice. Na stoisku nr 95 pokażemy nasze smartfony a dla goście będą mogli skorzystać z jazdy próbnej pojazdem elektrycznym samopoziomującym VELEX
RUGGED PHONES M8 w testach ARSENAŁ

Redakcja  miesięcznika Arsenał testowała smartfon RUGGED PHONES M8. W wydaniu  grudniowym można przeczytać opinię o tym "pancernym" smartfonie.  Zapraszamy do lektury.
Przeczytaj artykuł o M8 w grudniowym Arsenale.
Wydarzenie  Mobility Reseller Days 2014 dobiegło do końca z sukcesem. Goście mieli  okazję zobaczyć wiele zapowiadanych nowości co jest bardzo ważne przed  nadchodzącym czwartym kwartałem.
Podczas  imprezy Mobility Resleller Days firma BMF zaprezentowała smartfon  rugged marki RUGGED PHONES jak i TOUGHPHONE. Goście mogli oglądać  wszystkie modele z rodziny RUGGED PHONES. Model Rugged PHONES A8 był  zanurzony w rurze z wodą, a goście imprezy mogli do niego zadzwonić aby  potwierdzić jego działanie. Dwudniowy test zanurzeniowy przeszedł  bezawaryjnie potwierdzając szczelność konstrukcji.